Увага шахраї

Шановні любителі собак!
Звертаємо вашу увагу на те, що останнім часом значно почастішали випадки із підробленням метрик цуценят та свідоцтв про реєстрацію назви розплідника КСУ-МКФ. Тому, перш, ніж купувати цуценя з документами Кінологічної Спілки України, потрібно обов’язково їх перевіряти.
Шахраї стають дедалі витонченішими та створюють свій обман максимально схожим на правду з використанням нашого імені. Підробляють документи дуже ретельно − з підписом Президента, відбитком печатки КСУ та осередків КСУ, потім пропонують попередньо перерахувати кошти за бронювання цуценяти, а далі змінюють номери телефонів.
З метою уникнення подібних випадків, аби не бути ошуканими та не купити підроблені документи КСУ, рекомендуємо бути дуже пильними та обачними, не довіряти сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію шляхом звернення до осередків КСУ або до ГУ КСУ.

ОБЛАСНІ ВІДДІЛЕННЯ КСУ >>
МІСЬКІ ВІДДІЛЕННЯ КСУ >>
По електронній пошті або в телефонному режимі ви можете запросити інформацію про цуценя і упевнитися в достовірності документів.

Відповідно до Племінного положення КСУ первинним документом про походження собаки є метрика цуценяти, яка заповнюється відділенням КСУ або власником розплідника, і підписується відповідальним за племінну роботу на підставі карти реєстрації мету, завіряється печаткою відділення КСУ або розплідника, відбиток печатки не повинен закривати інформацію, зазначену у метриці.
Що стосується реєстрації назви розплідника, то цей документ може бути оформлений на підставі письмової заяви, поданої до осередку КСУ, в якому перебуває на обліку заводчик, назва розплідника реєструється через КСУ в МКФ. Тим самим заводчик захищає своє право на використання цієї назви іншими особами в системі МКФ.
Для запобігання діяльності шахраїв або інших протиправних дій просимо громадян та керівників осередків КСУ інформувати правоохоронні органи України (за місцем проживання).

Будьте обережні, ретельно перевіряйте інформацію!

З повагою,
Георгій Оніщенко
Президент КСУ